Про компанію

Сучасний світ диктує свої умови та вимагає швидкого пересування, ми допоможемо Вам встигнути скрізь. Якщо Ви мешканець чи гість нашого міста, та Вам потрібен автомобіль для поїздок містом Суми або за його межі, то Ви звернулися за правильною адресою. Ми пропонуємо в оренду нові, сучасні машини та гарантуємо Вам безпечну їзду, тому що всі наші автомобілі в оренду здаються лише після проведення технічного огляду.

Якщо Вам потрібно відвідати кілька ділових зустрічей у різних кінцях міста Суми чи виїхати за його межі, немає сенсу витрачати дорогоцінний час на громадський транспорт та залежати від його розкладу – автопрокат саме те, що Вам потрібно.

Звернувшись до нас прямо зараз, Ви просто можете замовити прокат авто з водієм або без. Мінімальний термін оренди автомобіля становить добу, а максимальний термін необмежений!

Наші ціни та сервіс Вас приємно здивують, адже ми професіонали у своїй справі та надаємо послуги прокату автомобілів уже 15 років. Поспішайте замовити автомобіль, що сподобався Вам, на нашому сайті, зателефонувавши нам по контактних телефонах або під’їхавши до нас в офіс особисто. Процедура оформлення оренди автомобіля займає не більше 10 хвилин, ми укладаємо з Вами договір оренди автомобіля. Вартість послуги залежить від класу автомобіля та терміну оренди. З нашою допомогою ви відчуєте переваги пересування на персональному автомобілі. Машина на прокат дозволить вам без проблем пересуватися містом та прибути вчасно до місця призначення.